%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراحی کلیه مجاری اداری و تناسلی

مثانه و پروستات (باز و بسته)، سنگ شکنی، اندویورولوژی

درمان ناباروری و ناتوانی جنسی

کد نظام پزشکی

83159

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه سوم تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه تهرانپارس، بالای داروخانه آریامینیا، پلاک 340، طبقه 1، واحد 2

تلفن:02177734828

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد چرخچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد چرخچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد چرخچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد چرخچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد چرخچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد چرخچی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد چرخچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد چرخچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد چرخچی کجا است؟
دکترفرهاد چرخچی مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد چرخچی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد چرخچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد چرخچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد چرخچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد چرخچی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد چرخچی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد چرخچی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد چرخچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد چرخچی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرهاد چرخچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد چرخچی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد چرخچیدکترفرهاد چرخچی dr farhad charkhchi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر فرهاد چرخچی در تهران، فلکه سوم تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه تهرانپارس، بالای داروخانه آریامینیا، پلاک 340، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد چرخچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177734828 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد چرخچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد چرخچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد چرخچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد چرخچی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد چرخچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.