دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرهاد فیضی

دکتر فرهاد فیضی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

61818

درباره‌پزشک

سردرد، سرگیجه، سکته های مغزی، صرع، ام اس، دردهای ستون فقرات، سیاتیک، اختلالات خواب، اضطراب و افسردگی، بیماری های اعصاب محیطی و عضلانی

نوار مغز- نوار عصب عضله

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه سوم تهرانپارس، جنب داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان پارسیان، پلاک 338، طبقه 2

تلفن:02177296797

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد فیضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد فیضی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه سوم تهرانپارس، جنب داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان پارسیان، پلاک 338، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد فیضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد فیضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد فیضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد فیضی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد فیضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد فیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد فیضی کجا است؟
دکتر فرهاد فیضی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد فیضی را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد فیضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد فیضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد فیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد فیضی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد فیضی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد فیضی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد فیضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد فیضی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرهاد فیضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد فیضی 0 از 5 است.
درباره دکتر فرهاد فیضی


دکتر فرهاد فیضی dr farhad feyzi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر فرهاد فیضی در تهران، تهرانپارس، ضلع شمال غربی فلکه سوم تهرانپارس، جنب داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان پارسیان، پلاک 338، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد فیضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177296797 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد فیضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد فیضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد فیضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد فیضی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد فیضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.