دکتر فاطمه صوراسرافیل

دکتر فاطمه صوراسرافیل

تخصص داخلی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 24 کاربر)

کد نظام پزشکی

32128

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، کوچه شماره 2، ساختمان نیایش،طبقه اول

تلفن:0342446340

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ارتش
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه صوراسرافیل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه صوراسرافیل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%100
24 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر فاطمه صوراسرافیل
دکتر فاطمه صوراسرافیل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه صوراسرافیل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه صوراسرافیل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه صوراسرافیل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه صوراسرافیل چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه صوراسرافیل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه صوراسرافیل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه صوراسرافیل کجا است؟
دکترفاطمه صوراسرافیل مطب خیابان استقلال مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه صوراسرافیل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه صوراسرافیل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه صوراسرافیل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه صوراسرافیل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه صوراسرافیل متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه صوراسرافیل چه زمانی است؟
دکتر فاطمه صوراسرافیل از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه صوراسرافیل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه صوراسرافیل چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر فاطمه صوراسرافیل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه صوراسرافیل 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه صوراسرافیلدکترفاطمه صوراسرافیل dr fatemeh soresrafil از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر فاطمه صوراسرافیل در کرمان، خیابان استقلال، کوچه شماره 2، ساختمان نیایش،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه صوراسرافیل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0342446340 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه صوراسرافیل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه صوراسرافیل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه صوراسرافیل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه صوراسرافیل متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه صوراسرافیل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.