دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

بهداشت و تغذیه کودکان

سوراخ کردن گوش

اندازه گیری زردی نوزادان

کد نظام پزشکی

۳۹۹۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، ساختمان حکیم، طبقه 2، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا ابوالپور مشیزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا ابوالپور مشیزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان استقلال
دکتر زهرا ابوالپور مشیزی
دکتر زهرا ابوالپور مشیزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا ابوالپور مشیزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا ابوالپور مشیزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا ابوالپور مشیزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا ابوالپور مشیزی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا ابوالپور مشیزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ابوالپور مشیزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی کجا است؟
دکتر زهرا ابوالپور مشیزی 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا ابوالپور مشیزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ابوالپور مشیزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا ابوالپور مشیزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا ابوالپور مشیزی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا ابوالپور مشیزی چه زمانی است؟
دکتر زهرا ابوالپور مشیزی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ابوالپور مشیزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا ابوالپور مشیزی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر زهرا ابوالپور مشیزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا ابوالپور مشیزی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا ابوالپور مشیزیدکتر زهرا ابوالپور مشیزی dr zahra abulpor moshizi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی در کرمان، خیابان استقلال، ساختمان حکیم، طبقه 2، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا ابوالپور مشیزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432478503 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا ابوالپور مشیزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا ابوالپور مشیزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا ابوالپور مشیزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا ابوالپور مشیزی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا ابوالپور مشیزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.