دکتر سارا فلاحی

دکتر سارا فلاحی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

60267
%96
پیشنهاد(از 261 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا فلاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا فلاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 261 کاربر)

%96
248 کاربر از 261 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  64 نفر
 • 15-45 دقیقه
  89 نفر
 • 45-90 دقیقه
  46 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  57 نفر

نظرات

سمن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عاااالی

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر از نظر من بهترین هستن، بسیار با تجربه هستن و خیلی خوب وقت میذارن، منشیشون هم بی نظیر هستن، مودب، باحوصله و علم بالایی دارن.

آزیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار توانمند...

مهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت از پزشک.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر عالی و مهربون.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا فلاحی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا فلاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا فلاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا فلاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا فلاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا فلاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا فلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا فلاحی کجا است؟
دکتر سارا فلاحی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا فلاحی را ببینید.
+
آیا دکتر سارا فلاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا فلاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا فلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا فلاحی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا فلاحی چه زمانی است؟
دکتر سارا فلاحی از روز یکشنبه 30 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا فلاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا فلاحی چقدر است؟
تا کنون 261 نفر به دکتر سارا فلاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا فلاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا فلاحیدکتر سارا فلاحی dr sara fallahi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سارا فلاحی در شیراز، کوچه 17 ستارخان، ساختمان خضراء 2، طبقه 2، واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا فلاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136494740,07136493183,09054401035 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا فلاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا فلاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا فلاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا فلاحی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا فلاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.