دکتر اکبر افتخاری

دکتر اکبر افتخاری

تخصص طب اورژانس

تهران

کد نظام پزشکی

70279

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب اورژانس

اطلاعات مطب شهرک گلستان

آدرس:

تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بعد از چهارراه هاشم‌ زاده، پلاک 291، طبقه 1

تلفن:02144765281

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر افتخاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکبر افتخاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر افتخاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر افتخاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر افتخاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر افتخاری چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر افتخاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر افتخاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر افتخاری کجا است؟
دکتر اکبر افتخاری 1 مطب در مطب شهرک گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکبر افتخاری را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر افتخاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر افتخاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر افتخاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر افتخاری متخصص طب اورژانس هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر افتخاری چه زمانی است؟
دکتر اکبر افتخاری از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر افتخاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر افتخاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکبر افتخاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر افتخاری 0 از 5 است.

درباره دکتر اکبر افتخاریدکتر اکبر افتخاری dr akbar eftekhari از دکترهای متخصص طب اورژانس تهران هستند. مطب دکتر اکبر افتخاری در تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بعد از چهارراه هاشم‌ زاده، پلاک 291، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر افتخاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144765281 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر افتخاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر افتخاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر افتخاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر افتخاری متخصص طب اورژانس نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب اورژانس در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر افتخاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.