رعنا رضوی موحد

رعنا رضوی موحد

کد نظام پزشکی: ت_2909
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
73 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب رعنا رضوی موحد

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس: تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج سینا، طبقه 2
اولین نوبت آزاد:چهارشنبه 27 تیر | 17:00

درباره رعنا رضوی موحد

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

ديابت-چاقي ولاغري-چربي خون -فشار خون-ديابت بارداري-رژيم بارداري وشير دهي-رژيم دورانهاي مختلف از سن ٦ماهگي تا كهنسالي و... 

 در مطب رژيم غذايي-دستگاه لاغري موضعي-خدمات پوست انجام مشود

آدرس اینستاگرام: Lagari_va_tanasobeandam 

آدرس مطب رعنا رضوی موحد

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس:
تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج سینا، طبقه 2
تلفن:

نظرات درباره رعنا رضوی موحد

5
از 2 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
ارتاش(1402/08/21)
(1402/08/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خوبی هستن در عرض دو هفته دو کیلو وزن کم کردم.رژیم شیردهی به من دادن.ممنونم ازشون
ریتا(1401/08/20)
(1401/08/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
در عرض ٧ماه ٣٢ كيلو وزن كم كردم هر لحظه در ارتباط بودند و خيلي كمك كردند خيلي با حوصله و خوش اخلاق بودند. رفتار و اخلاق و سواد خوبي دارند. خيلي راضيم

سوالات متداول راجع به رعنا رضوی موحد

چطور می‌توانم نوبت رعنا رضوی موحد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رعنا رضوی موحد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رعنا رضوی موحد در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت رعنا رضوی موحد چقدر است؟
هزینه ویزیت رعنا رضوی موحد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رعنا رضوی موحد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب رعنا رضوی موحد کجا است؟
دکتر رعنا رضوی موحد 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل رعنا رضوی موحد را ببینید.
آیا رعنا رضوی موحد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رعنا رضوی موحد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
رعنا رضوی موحد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رعنا رضوی موحد متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رعنا رضوی موحد چه زمانی است؟
دکتر رعنا رضوی موحد از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل رعنا رضوی موحد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رعنا رضوی موحد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به رعنا رضوی موحد رای داده‌اند. میانگین امتیازی رعنا رضوی موحد 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از رعنا رضوی موحددکتر رعنا رضوی موحد rana razavi movahed از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب رعنا رضوی موحد در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج سینا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رعنا رضوی موحد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135555459 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رعنا رضوی موحد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رعنا رضوی موحد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رعنا رضوی موحد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رعنا رضوی موحد متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رعنا رضوی موحد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.