%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

41335

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 7

تلفن:04135530373

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک دل دوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک دل دوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
دکتر فرانک دل دوست
دکتر فرانک دل دوست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک دل دوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک دل دوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک دل دوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک دل دوست چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک دل دوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک دل دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک دل دوست کجا است؟
دکترفرانک دل دوست مطب خیابان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرانک دل دوست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک دل دوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک دل دوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک دل دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک دل دوست متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک دل دوست چه زمانی است؟
دکتر فرانک دل دوست از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک دل دوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک دل دوست چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرانک دل دوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک دل دوست 5 از 5 است.

درباره دکتر فرانک دل دوستدکترفرانک دل دوست dr faranak del doost از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر فرانک دل دوست در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک دل دوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135530373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک دل دوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک دل دوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک دل دوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک دل دوست متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک دل دوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.