دکتر زهره عرب بافرانی

دکتر زهره عرب بافرانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

90226
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره عرب بافرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره عرب بافرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر عرب خیلی با اخلاق و مهربون هستن بنظرم یکی از بهترین دکتر زنان منطقه به شمار میان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره عرب بافرانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره عرب بافرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره عرب بافرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره عرب بافرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره عرب بافرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره عرب بافرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره عرب بافرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره عرب بافرانی کجا است؟
دکتر زهره عرب بافرانی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره عرب بافرانی را ببینید.
+
آیا دکتر زهره عرب بافرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره عرب بافرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره عرب بافرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره عرب بافرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره عرب بافرانی چه زمانی است؟
دکتر زهره عرب بافرانی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره عرب بافرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره عرب بافرانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهره عرب بافرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره عرب بافرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره عرب بافرانیدکتر زهره عرب بافرانی dr zohre arab bafrani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر زهره عرب بافرانی در تهران، فلکه دوم صادقیه، خ آیت الله کاشانی، نرسیده به پمپ بنزین، پلاک 118، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره عرب بافرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146100917 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره عرب بافرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره عرب بافرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره عرب بافرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره عرب بافرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره عرب بافرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.