کد نظام پزشکی

۶۴۹۰۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از فلکه دوم صادقیه، خیابان سازمان آب غربی، خیابان گلستان یکم، شماره 9، ساختمان پزشکان فانوس، واحد 16

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا ثاقبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
دکتر سید رضا ثاقبی
دکتر سید رضا ثاقبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا ثاقبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا ثاقبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا ثاقبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا ثاقبی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا ثاقبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا ثاقبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا ثاقبی کجا است؟
دکتر سید رضا ثاقبی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید رضا ثاقبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا ثاقبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا ثاقبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا ثاقبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا ثاقبی متخصص جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا ثاقبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا ثاقبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا ثاقبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا ثاقبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید رضا ثاقبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا ثاقبی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا ثاقبیدکتر سید رضا ثاقبی dr seyyed reza saghebi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید رضا ثاقبی در تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از فلکه دوم صادقیه، خیابان سازمان آب غربی، خیابان گلستان یکم، شماره 9، ساختمان پزشکان فانوس، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا ثاقبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144068605 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا ثاقبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا ثاقبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا ثاقبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا ثاقبی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا ثاقبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.