دکتر ساراناز طبیب زاده

دکتر ساراناز طبیب زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان
%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

کد نظام پزشکی

53753

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول

تلفن:03432477712

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساراناز طبیب زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساراناز طبیب زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان استقلال

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ساراناز طبیب زاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ساراناز طبیب زاده
دکتر ساراناز طبیب زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساراناز طبیب زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساراناز طبیب زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساراناز طبیب زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساراناز طبیب زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ساراناز طبیب زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساراناز طبیب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساراناز طبیب زاده کجا است؟
دکترساراناز طبیب زاده مطب خیابان استقلال مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساراناز طبیب زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساراناز طبیب زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساراناز طبیب زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساراناز طبیب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساراناز طبیب زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساراناز طبیب زاده چه زمانی است؟
دکتر ساراناز طبیب زاده از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساراناز طبیب زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساراناز طبیب زاده چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر ساراناز طبیب زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساراناز طبیب زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر ساراناز طبیب زادهدکترساراناز طبیب زاده dr saranaz tabib zadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر ساراناز طبیب زاده در کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساراناز طبیب زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432477712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساراناز طبیب زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساراناز طبیب زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساراناز طبیب زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساراناز طبیب زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساراناز طبیب زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.