دکتر آزاده نبی زاده بابکی

دکتر آزاده نبی زاده بابکی

کد نظام پزشکی: 152078
5 (380 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
795 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی

مطب چهارراه طهماسب آباد
آدرس: کرمان - کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیاء، طبقه1، واحد 18
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 17:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر آزاده نبی زاده بابکی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: امروز | 22:20
200,000 تومان
مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
150,000 تومان

آدرس مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی

مطب چهارراه طهماسب آباد
آدرس:
کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیاء، طبقه1، واحد 18

نظرات درباره دکتر آزاده نبی زاده بابکی

5
از 380 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
منیژه(1403/04/20)
نوبت دهی مطب
(1403/04/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
به علت مشکوک شدنم نسبت به جوشهای ناحیه ی تناسلی مراجعه کردم ولی خانم دکتر خیلی خیال منو راحت کردن که چیزی نیست بافت خود بدنم بودن و اینکه خیلی مهربان خوش برخورد و آرامش بخش بود رفتارشون من با کلی استرس رفتم ولی با آرامش و پر انرژی اومدم بیرون و خیلی خوب منو راهنمایی کردن راجب دو موضوع دیگه که فقط سوال داشتم.
کاربر دکترتو(1403/04/14)
مشاوره تلفنی
(1403/04/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
علت مشاوره: جهت بررسی آزمایشات
کاربر دکترتو(1403/04/13)
مشاوره تلفنی
(1403/04/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
جهت چکاپ و بررسی آزمایشات به صورت تماس تلفنی با خانم دکتر صحبت کردم و با صبر و حوصله پاسخ دادند
کاربر دکترتو(1403/04/12)
نوبت دهی مطب
(1403/04/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خیلی خوبیه منو یه پزشک فوق تخصص به خانم دکتر معرفی کرده ، واقعا دکتر خوبیه
کاربر دکترتو(1403/04/10)
نوبت دهی مطب
(1403/04/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: برای جراحی
کاربر دکترتو(1403/04/08)
مشاوره تلفنی
(1403/04/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
خوب بود ولی سریع پیج دکتر بسته شد و نوشته شد زمان مشاوره به پایان رسید و بعضی سوالات ناتموم موند من برای سونو و ازمایشم نمیدونم باید روز خاصی انجام بدم و ایا دوباره برای نشون دادن باید ویزیت بشم؟؟

سوالات متداول راجع به دکتر آزاده نبی زاده بابکی

چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده نبی زاده بابکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده نبی زاده بابکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده نبی زاده بابکی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر آزاده نبی زاده بابکی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده نبی زاده بابکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی کجا است؟
دکتر آزاده نبی زاده بابکی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی را ببینید.
آیا دکتر آزاده نبی زاده بابکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر آزاده نبی زاده بابکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده نبی زاده بابکی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده نبی زاده بابکی چه زمانی است؟
دکتر آزاده نبی زاده بابکی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده نبی زاده بابکی چقدر است؟
تا کنون 380 نفر به دکتر آزاده نبی زاده بابکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده نبی زاده بابکی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر آزاده نبی زاده بابکیدکتر آزاده نبی زاده بابکی dr azade nabi zade babaki از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی در کرمان، خیابان هزار و یک شب، داخل کوچه 19، کلینیک هزار و یک شب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432444233 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده نبی زاده بابکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده نبی زاده بابکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده نبی زاده بابکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده نبی زاده بابکی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده نبی زاده بابکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.