دکتر آزاده نبی زاده بابکی

دکتر آزاده نبی زاده بابکی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

152078
%100
پیشنهاد(از 222 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزاده نبی زاده بابکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده نبی زاده بابکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 222 کاربر)

%100
222 کاربر از 222 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  69 نفر
 • 45-90 دقیقه
  78 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  44 نفر

نظرات

ارغوان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پیشنهاد میشود-

منا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار دکتر خوبی بودن با دقت گوش دادن و بررسی کردن

مژده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربون متین و بااصالت هستن انشالله خدا حفظشون کنه و روزی برسه که بتونن بیان شهر بابک برا مردم شهر خودشون خدمت کنن باعث افتخارن ..نیکخواه

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

واقعا خیلی کمک کردن و پاسخ سوال هارو به طور کامل دادن و پیگیر بودن خیلی ممنونم ازشون

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

زايمان كردم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آزاده نبی زاده بابکی
نوبت مطب کلینیک حاج قاسم سلیمانی
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، کهنوج، بیمارستان 12 فروردین، کلینیک حاج قاسم سلیمانی
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 09:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو110,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 9 آذر ساعت 18:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل90,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده نبی زاده بابکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده نبی زاده بابکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده نبی زاده بابکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده نبی زاده بابکی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده نبی زاده بابکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی کجا است؟
دکتر آزاده نبی زاده بابکی 1 مطب در کلینیک حاج قاسم سلیمانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده نبی زاده بابکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده نبی زاده بابکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده نبی زاده بابکی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده نبی زاده بابکی چه زمانی است؟
دکتر آزاده نبی زاده بابکی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده نبی زاده بابکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده نبی زاده بابکی چقدر است؟
تا کنون 222 نفر به دکتر آزاده نبی زاده بابکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده نبی زاده بابکی 5 از 5 است.

درباره دکتر آزاده نبی زاده بابکیدکتر آزاده نبی زاده بابکی dr azade nabi zade babaki از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی در کرمان، کهنوج، بیمارستان 12 فروردین، کلینیک حاج قاسم سلیمانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده نبی زاده بابکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03443202982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده نبی زاده بابکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده نبی زاده بابکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده نبی زاده بابکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده نبی زاده بابکی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده نبی زاده بابکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.