دکتر فریدون مهرابی

دکتر فریدون مهرابی

تخصص جراحی عمومی

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان تیروئید، دستگاه گوارش، پستان، لاپاراسکوپی

همکاری با بیمارستان پیامبراعظم‌، بیمارستان سیدالشهدا، بیمارستان نیمه شعبان و بیمارستان مهرگان

کد نظام پزشکی

۸۹۳۳۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات میدان خواجوی کرمانی

آدرس:

کرمان، میدان خواجوی کرمانی ،چهارراه شعبانیه، بیمارستان نیمه شعبان

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریدون مهرابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدون مهرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

میدان خواجوی کرمانی
دکتر فریدون مهرابی
دکتر فریدون مهرابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدون مهرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدون مهرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدون مهرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدون مهرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدون مهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون مهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدون مهرابی کجا است؟
دکتر فریدون مهرابی 1 مطب در میدان خواجوی کرمانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریدون مهرابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریدون مهرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون مهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدون مهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدون مهرابی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدون مهرابی چه زمانی است؟
دکتر فریدون مهرابی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون مهرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدون مهرابی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر فریدون مهرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدون مهرابی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریدون مهرابیدکتر فریدون مهرابی dr fereidon mehrabi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر فریدون مهرابی در کرمان، میدان خواجوی کرمانی ،چهارراه شعبانیه، بیمارستان نیمه شعبان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدون مهرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03433341441 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدون مهرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدون مهرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدون مهرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدون مهرابی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدون مهرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.