%۹۹
پیشنهاد(از ۱۵۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بوردتخصصی زنان وزایمان

درمان زنان وزایمان وزیبایی ژنیکولوژی

در مطب گذاشتن ایودی جراحیهای سرپایی زیبایی، درمان سلولیت وتجمع چربی درناحیه شکم، ران ها، پهلو و پشت، درمان تیرگی، درمان مشکلات مثانه مثل بی اختیاری، افتادگی مثانه، پرولاپس رحم، شلی واژن، واژینیسموس، اختلالات جنسی، خروج هوا از واژن توسط دستگاه هیگزوهایفو بدون نیازبه عمل جراحی، تزریق ژل و چربی جهت برطرف کردن مشکلات دستگاه تناسلی، انجام لیفت بانخ جهت اصلاح مشکلات دستگاه تناسلی، درمان عفونتهای مقاوم به درمان واژینال و التهاب سرویکس انجام می شود.

همکاری با بیمارستانهای راضیه فیروز و بیمارستان ارجمند

آدرس اینستاگرام: dr.marjan-asadipour

 آدرس وبسایت: www.dr-asadipour.ir

کد نظام پزشکی

۶۳۷۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار جمهوری اسلامی

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، بعد از چهارراه امام جمعه، جنب رستوران آیدا ،ساختمان آتیه، طبقه 5 ،واحد 55

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان اسدی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان اسدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۵۲ کاربر)

%۹۹
۱۴۹ کاربر از ۱۵۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جمهوری اسلامی
ملاحظات

**بیماران عزیز توجه فرمایید** از ثبت نوبت با نام آقایان خودداری فرمایید، در غیر اینصور نوبت شما کنسل می گردد.

ساعت تماس با مطب 15:30 تا 20:30 میباشد.

نوبت فقط با نام خود بیمار پذیرفته می باشد.

دکتر مرجان اسدی پور
دکتر مرجان اسدی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان اسدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان اسدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان اسدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان اسدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان اسدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان اسدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان اسدی پور کجا است؟
دکتر مرجان اسدی پور 1 مطب در مطب بلوار جمهوری اسلامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرجان اسدی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان اسدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان اسدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان اسدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان اسدی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان اسدی پور چه زمانی است؟
دکتر مرجان اسدی پور از روز شنبه 23 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان اسدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان اسدی پور چقدر است؟
تا کنون 152 نفر به دکتر مرجان اسدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان اسدی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مرجان اسدی پوردکتر مرجان اسدی پور dr marjan asadipor از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر مرجان اسدی پور در کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، بعد از چهارراه امام جمعه، جنب رستوران آیدا ،ساختمان آتیه، طبقه 5 ،واحد 55 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان اسدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09134431347-03432474508-03432470641 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان اسدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان اسدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان اسدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان اسدی پور تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان اسدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.