دکتر رز سمسارزاده

دکتر رز سمسارزاده

پزشک دندان پزشک

تهران

کد نظام پزشکی

۱۲۹۴۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندان پزشک

اطلاعات مطب خیابان جردن

آدرس:

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از چهار راه پسیان، جنب بانک آینده، پلاک50، طبقه 4، واحد5

بیمه های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • جانبازان

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جردن
دکتر رز سمسارزاده
دکتر رز سمسارزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رز سمسارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رز سمسارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رز سمسارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رز سمسارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رز سمسارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رز سمسارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رز سمسارزاده کجا است؟
دکتر رز سمسارزاده 1 مطب در مطب خیابان جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رز سمسارزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رز سمسارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رز سمسارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رز سمسارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رز سمسارزاده متخصص دندان پزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رز سمسارزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رز سمسارزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رز سمسارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رز سمسارزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رز سمسارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رز سمسارزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر رز سمسارزاده

دکتر رز سمسارزاده dr roz semsarzadeh از دکترهای متخصص پزشک دندان پزشک تهران هستند. مطب دکتر رز سمسارزاده در تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از چهار راه پسیان، جنب بانک آینده، پلاک50، طبقه 4، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رز سمسارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122015492-02122015491 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رز سمسارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رز سمسارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رز سمسارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رز سمسارزاده پزشک دندان پزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندان پزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رز سمسارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.