دکتر لیلا دوست محمدی

دکتر لیلا دوست محمدی

تخصص چشم پزشکی

کرمان

کد نظام پزشکی

99503
%100
پیشنهاد(از 36 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه 1

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات
 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه
 • بانک ملت
 • سینا
 • دانا
 • مجتمع فولاد مبارکه
 • صدا و سیما

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا دوست محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا دوست محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%100
36 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر فوق العاده مهربان و خوشرفتار و البته حاذق هستند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من واقعا از ایشون ممنونم که با حوصله به صحبتهای من گوش دادن و بعد به معاینه پرداختن خیلی خیلی دکتر خوبی هستند من واقعا راضی بودم پیشنهاد میکنم ایشون برای چشم پزشک انتخاب کنید

نازنین زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با توجه به اینکه اولین بار میرفتم پیششون ولی خیلی خوب تشخیص دادن و تمامی علائمی را که داشتم گفتن در صورتی که پزشکان دیگه نگفته بودن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش برخورد و با تجربه بودن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باتجربه و باحوصله و خوش برخورد بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلا دوست محمدی
نوبت مطب خیابان استقلال
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان استقلال، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه 1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا دوست محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا دوست محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا دوست محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا دوست محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا دوست محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا دوست محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا دوست محمدی کجا است؟
دکتر لیلا دوست محمدی 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا دوست محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا دوست محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا دوست محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا دوست محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا دوست محمدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا دوست محمدی چه زمانی است؟
دکتر لیلا دوست محمدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا دوست محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا دوست محمدی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر لیلا دوست محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا دوست محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا دوست محمدیدکتر لیلا دوست محمدی dr leila dostmohammadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر لیلا دوست محمدی در کرمان، خیابان استقلال، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا دوست محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09028042559-03432478498 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا دوست محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا دوست محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا دوست محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا دوست محمدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا دوست محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.