نسرین صفری

نسرین صفری

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3466
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

حیطه فعالیت :

مشاوره فردی (اضطراب،وسواس، افسردگی، فوبیا و ترس های مرضی، مداخله در بحران و....)

مشاوره زوج: مشاوه قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج ( مشکلات ارتباطی زوج، خانوادگی، مسایل زناشویی، ارتباطات فرازناشویی طلاق و...)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان کلاهدوز، کوی نوباوه، ساختمان صبا، پلاک 3، طبقه 1، واحد 6

تلفن:02122576333

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نسرین صفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نسرین صفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار به مسائل اشراف دارند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نسرین صفری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسرین صفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین صفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسرین صفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسرین صفری چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین صفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسرین صفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسرین صفری کجا است؟
دکتر نسرین صفری 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نسرین صفری را ببینید.
+
آیا نسرین صفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین صفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسرین صفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین صفری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسرین صفری چه زمانی است؟
دکتر نسرین صفری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسرین صفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسرین صفری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نسرین صفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسرین صفری 5 از 5 است.

درباره نسرین صفریدکتر نسرین صفری nasrin safari از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب نسرین صفری در تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان کلاهدوز، کوی نوباوه، ساختمان صبا، پلاک 3، طبقه 1، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسرین صفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122576333 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسرین صفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسرین صفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسرین صفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسرین صفری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسرین صفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.