دکتر فاروق نایبی

دکتر فاروق نایبی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تبریز

کد نظام پزشکی

29812
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان غیرجراحی

درمان دردهای عصبی ، اسکلتی ، مفصلی

نوار عصب و عضله

درمان آرتروز زانو و کمر

دیسک کمر و گردن

آسیب های ورزشی ، شانه منجمد ، پوکی استخوان

سندروم تونل مچ دست

آسیب های تاندونی و لیگامانی

آسیب اعصاب محیطی و پای دیابتی

کمر درد حاد و مزمن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، مابین چهارراه طالقانی و باغشمال، ساختمان سینا، طبقه 8

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاروق نایبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاروق نایبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و باتجربه ای بودند....

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاروق نایبی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاروق نایبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاروق نایبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاروق نایبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاروق نایبی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاروق نایبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاروق نایبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاروق نایبی کجا است؟
دکتر فاروق نایبی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاروق نایبی را ببینید.
+
آیا دکتر فاروق نایبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاروق نایبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاروق نایبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاروق نایبی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاروق نایبی چه زمانی است؟
دکتر فاروق نایبی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاروق نایبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاروق نایبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاروق نایبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاروق نایبی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاروق نایبیدکتر فاروق نایبی dr farogh nayebi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریز هستند. مطب دکتر فاروق نایبی در تبریز، خیابان 17 شهریور، مابین چهارراه طالقانی و باغشمال، ساختمان سینا، طبقه 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاروق نایبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09145734866 , 04135558456 , 09903797664 , 04135558200 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاروق نایبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاروق نایبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاروق نایبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاروق نایبی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاروق نایبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.