دکتر رضا دانشمند

دکتر رضا دانشمند

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

72186
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی اعصاب و روان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب تجریش

آدرس:

تهران، تجریش، چهارراه قدس، خیابان دربند، پلاک 49، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا دانشمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا دانشمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عادل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون هم تشخیصشون هم تجویزشون و هم مشاوره دادنشون عالیه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا دانشمند
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تجریش
تهران - تهران، تجریش، چهارراه قدس، خیابان دربند، پلاک 49، واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا دانشمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا دانشمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا دانشمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا دانشمند چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا دانشمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا دانشمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا دانشمند کجا است؟
دکتر رضا دانشمند 1 مطب در مطب تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا دانشمند را ببینید.
+
آیا دکتر رضا دانشمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا دانشمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا دانشمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا دانشمند متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا دانشمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا دانشمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا دانشمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا دانشمند چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رضا دانشمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا دانشمند 5 از 5 است.
درباره دکتر رضا دانشمند


دکتر رضا دانشمند dr reza daneshmand از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر رضا دانشمند در تهران، تجریش، چهارراه قدس، خیابان دربند، پلاک 49، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا دانشمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122716935-02122716955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا دانشمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا دانشمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا دانشمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا دانشمند متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا دانشمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.