درباره‌ی پزشک

درمان افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال یادگیری، سردرد، بیش فعالی کودکان، عدم تمرکز

کد نظام پزشکی

60423

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه 5، جنب خیابان عقیل، ساختمان البرز، طبقه 4، واحد 21

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود نصیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

دکتر محمود نصیری
دکتر محمود نصیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود نصیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود نصیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود نصیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود نصیری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود نصیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نصیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود نصیری کجا است؟
دکترمحمود نصیری مطب صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود نصیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود نصیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نصیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود نصیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود نصیری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود نصیری چه زمانی است؟
دکتر محمود نصیری از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نصیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود نصیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود نصیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود نصیری 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود نصیریدکترمحمود نصیری dr mahmmod nasiri از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر محمود نصیری در تهران، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه 5، جنب خیابان عقیل، ساختمان البرز، طبقه 4، واحد 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود نصیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144967064-02144967082 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود نصیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود نصیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود نصیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود نصیری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود نصیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.