دکتر فریده نیک نفس

دکتر فریده نیک نفس

تخصص قلب و عروق

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

30117

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب اقدسیه

آدرس:

تهران، اقدسیه، تقاطع شهید لنگری، مجتمع اقدسیه، طبقه 4، واحد5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده نیک نفس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده نیک نفس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اقدسیه
دکتر فریده نیک نفس
دکتر فریده نیک نفس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده نیک نفس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده نیک نفس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده نیک نفس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده نیک نفس چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده نیک نفس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نیک نفس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده نیک نفس کجا است؟
دکترفریده نیک نفس مطب اقدسیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریده نیک نفس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریده نیک نفس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نیک نفس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده نیک نفس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده نیک نفس متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده نیک نفس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریده نیک نفس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نیک نفس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده نیک نفس چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فریده نیک نفس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده نیک نفس 5 از 5 است.

درباره دکتر فریده نیک نفسدکترفریده نیک نفس dr farideh niknafas از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر فریده نیک نفس در تهران، اقدسیه، تقاطع شهید لنگری، مجتمع اقدسیه، طبقه 4، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده نیک نفس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122807312-02122822043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده نیک نفس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده نیک نفس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده نیک نفس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده نیک نفس متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده نیک نفس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.