%98
پیشنهاد(از 140 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو پیوسته انجمن بین المللی اعصاب کودکان

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نوار مغزی، ارزیابی روند تکامل

www.doctortaghdiri.ir

boshra.clinic

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک 5، ساختمان پرشین، طبقه 5 ( پایین تر از ایستگاه مترو دکتر شریعتی)

تلفن:02126412698

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد مهدی تقدیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مهدی تقدیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 140 کاربر)

%98
136 کاربر از 140 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  28 نفر
 • 15-45 دقیقه
  61 نفر
 • 45-90 دقیقه
  27 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  24 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

✔️بسیار عالی ✔️باصبر و حوصله

سید علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با اینکه مطب شلوغ بود ولی دکتر بسیار خوش برخورد بودن

النا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ب نظرم بهترین دکتر هستند با حوصله وخوش اخلاق

عفت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر تقدیری پزشک بسیار خوبی هستند. اما مدیریت مطب خوب نبود.

دلنیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی👌🏻👌🏻

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد مهدی تقدیری
نوبت مطب میرداماد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک 5، ساختمان پرشین، طبقه 5 ( پایین تر از ایستگاه مترو دکتر شریعتی)
اولین نوبت خالی: دوشنبه 13 آذر ساعت 15:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی تقدیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی تقدیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی تقدیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی تقدیری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی تقدیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی تقدیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مهدی تقدیری کجا است؟
دکتر محمد مهدی تقدیری 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد مهدی تقدیری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مهدی تقدیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی تقدیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مهدی تقدیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی تقدیری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی تقدیری چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی تقدیری از روز دوشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی تقدیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی تقدیری چقدر است؟
تا کنون 140 نفر به دکتر محمد مهدی تقدیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی تقدیری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد مهدی تقدیریدکتر محمد مهدی تقدیری dr mohammad mehdi taghdiri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمد مهدی تقدیری در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک 5، ساختمان پرشین، طبقه 5 ( پایین تر از ایستگاه مترو دکتر شریعتی) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی تقدیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126412698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی تقدیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی تقدیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی تقدیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی تقدیری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی تقدیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.