دکتر ابوالحسن مصاحب

دکتر ابوالحسن مصاحب

تخصص کودکان و نوزادان

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی نوزادان-کودکان

تغذیه و واکسیناسیون

کد نظام پزشکی

۱۵۶۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، چهارراه فرمانیه، انتهای خیابان اقدسیه، میدان اقدسیه، نبش لنگری، مجتمع اقدسیه

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ابوالحسن مصاحب بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳۶ کاربر)

%۱۰۰
۳۶ کاربر از ۳۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فرمانیه
ملاحظات

زمان نوبت گیری صرفا حضور در مطب می باشد، زمان ویزیت با هماهنگی منشی مطب مشخص می گردد.

دکتر ابوالحسن مصاحب
دکتر ابوالحسن مصاحب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالحسن مصاحب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالحسن مصاحب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالحسن مصاحب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالحسن مصاحب چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالحسن مصاحب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن مصاحب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالحسن مصاحب کجا است؟
دکتر ابوالحسن مصاحب 1 مطب در مطب فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالحسن مصاحب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالحسن مصاحب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن مصاحب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالحسن مصاحب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالحسن مصاحب متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالحسن مصاحب چه زمانی است؟
دکتر ابوالحسن مصاحب از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن مصاحب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالحسن مصاحب چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر ابوالحسن مصاحب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالحسن مصاحب 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالحسن مصاحب

دکتر ابوالحسن مصاحب dr abolhassan masaheb از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ابوالحسن مصاحب در تهران، چهارراه فرمانیه، انتهای خیابان اقدسیه، میدان اقدسیه، نبش لنگری، مجتمع اقدسیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالحسن مصاحب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122802049-02122802048 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالحسن مصاحب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالحسن مصاحب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالحسن مصاحب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالحسن مصاحب تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالحسن مصاحب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.