%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۱۰۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از اباذر، پلاک 69، جنب بانک سینا، ساختمان 107، طبقه 3، واحد 9

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بیتا نیازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیتا نیازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۰ کاربر)

%۱۰۰
۳۰ کاربر از ۳۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
دکتر بیتا نیازی
دکتر بیتا نیازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیتا نیازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیتا نیازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیتا نیازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیتا نیازی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیتا نیازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا نیازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیتا نیازی کجا است؟
دکتر بیتا نیازی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بیتا نیازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بیتا نیازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا نیازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیتا نیازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیتا نیازی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیتا نیازی چه زمانی است؟
دکتر بیتا نیازی از روز دوشنبه 2 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا نیازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیتا نیازی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر بیتا نیازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیتا نیازی 5 از 5 است.

درباره دکتر بیتا نیازیدکتر بیتا نیازی dr bita niyazi از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر بیتا نیازی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از اباذر، پلاک 69، جنب بانک سینا، ساختمان 107، طبقه 3، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیتا نیازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144090834 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیتا نیازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیتا نیازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیتا نیازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیتا نیازی تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیتا نیازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.