دکتر بیتا نیازی

دکتر بیتا نیازی

کد نظام پزشکی: 71004
5 (80 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
1239 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر بیتا نیازی

مطب صادقیه
آدرس: تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از اباذر، پلاک 69، جنب بانک سینا، ساختمان 107، طبقه 3، واحد 9
در حال حاضر نوبت‌های این مطب پر شده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر مهدی نیکوبخت
دکتر مهدی نیکوبخت
جراحی دیسک و ستون فقرات
4.7
(203 نظر)
2582 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر حمید خردمند
دکتر حمید خردمند
جراحی مغز و اعصاب
4.7
(115 نظر)
1952 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی
جراحی مغز و اعصاب
5
(216 نظر)
3205 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:27 تیر 1403

آدرس مطب دکتر بیتا نیازی

مطب صادقیه
آدرس:
تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از اباذر، پلاک 69، جنب بانک سینا، ساختمان 107، طبقه 3، واحد 9
تلفن:

نظرات درباره دکتر بیتا نیازی

5
از 80 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/31)
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دیسک گردن و سردرد و گردن درد شدید داشتم ، تحت نظر خانم دکتر بسیار محترم ، حاذق و ماهر و مهربان و دلسوز قرار دارم. در حالیکه سایر همکارانشون تنها راه درمان را جراحی تشخیص داده بودن با دارو و فیزیوتراپی بهبود یافتم.
کاربر دکترتو(1403/02/28)
نوبت دهی مطب
(1403/02/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: درد انگشتان پا
صغری(1403/02/10)
نوبت دهی مطب
(1403/02/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
ما برای دیسک کمر مادرم مراجعه کردیم و قبلا هم پدرم توسط دکتر بیتا نیازی بزرگوار جراحی و درمان شده بود بسیار دکتر خوش اخلاق و بامحبت و بزرگوار و با درک بالایی هستید و از لحاظ تخصص و جراحی و مشاوره های تخصصی عالی و بینظیر هستنید.
فاطمه(1403/01/15)
نوبت دهی مطب
(1403/01/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر خودم بودند
مهدی(1402/12/25)
نوبت دهی مطب
(1402/12/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر ماهر و خوش برخورد
حسین(1402/12/18)
(1402/12/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
تا زمانی که زنده هستم همیشه آرزوی سلامتی و طول عمر برای ایشان خواستارم .هم جدی در کار هم بامحبت هستن .افتخار اهل دیارشان هستن و همیشه افتخار ایران هم می مونن.(هر بژی)

سوالات متداول راجع به دکتر بیتا نیازی

چطور می‌توانم نوبت دکتر بیتا نیازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیتا نیازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیتا نیازی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر بیتا نیازی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیتا نیازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا نیازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر بیتا نیازی کجا است؟
دکتر بیتا نیازی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیتا نیازی را ببینید.
آیا دکتر بیتا نیازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا نیازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر بیتا نیازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیتا نیازی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیتا نیازی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بیتا نیازی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا نیازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیتا نیازی چقدر است؟
تا کنون 80 نفر به دکتر بیتا نیازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیتا نیازی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر بیتا نیازیدکتر بیتا نیازی dr bita niyazi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر بیتا نیازی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت ا... کاشانی، بعد از اباذر، پلاک 69، جنب بانک سینا، ساختمان 107، طبقه 3، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیتا نیازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144090834 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیتا نیازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیتا نیازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیتا نیازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیتا نیازی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیتا نیازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.