دکتر سید مرتضی نوربخش

دکتر سید مرتضی نوربخش

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

924
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، بلوار آیت ا... کاشانی (به سمت شرق)، بعد از پل ستاری، روبروی شهرداری منطقه 5، پلاک 432، مجتمع افرا، واحد 101

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مرتضی نوربخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مرتضی نوربخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شایلین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مرتضی نوربخش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مرتضی نوربخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مرتضی نوربخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مرتضی نوربخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مرتضی نوربخش چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مرتضی نوربخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی نوربخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مرتضی نوربخش کجا است؟
دکتر سید مرتضی نوربخش 1 مطب در مطب آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مرتضی نوربخش را ببینید.
+
آیا دکتر سید مرتضی نوربخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی نوربخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مرتضی نوربخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مرتضی نوربخش متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مرتضی نوربخش چه زمانی است؟
دکتر سید مرتضی نوربخش از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی نوربخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مرتضی نوربخش چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید مرتضی نوربخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مرتضی نوربخش 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مرتضی نوربخشدکتر سید مرتضی نوربخش dr seyyed morteza norbakhsh از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سید مرتضی نوربخش در تهران، بلوار آیت ا... کاشانی (به سمت شرق)، بعد از پل ستاری، روبروی شهرداری منطقه 5، پلاک 432، مجتمع افرا، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مرتضی نوربخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144084520 , 02144055464 , 02144031951 , 02144031952 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مرتضی نوربخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مرتضی نوربخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مرتضی نوربخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مرتضی نوربخش متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مرتضی نوربخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.