دکتر الهه کارآمد

دکتر الهه کارآمد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

117288
%98
پیشنهاد(از 72 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، نبش جهاد 8 .طبقه 4 واحد 5 ساختمان نیکان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه کارآمد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه کارآمد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 72 کاربر)

%98
70 کاربر از 72 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  33 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

بتول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی ،رفتار با آرامش و فوق العاده ❤️🌹

اسما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

اسما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

ناصر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربان .خوش اخلاق و حاذق .خدا برای ما کرمانیها حفظشون کنه

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

از همه نظر عالی.. علاوه بر درمان عالی ای ک انجام میدن انقدر مهربان و خوش برخورد هستن و انرژی مثبت میدن که آدم سرحال و بدون هیچ ناراحتی از مطب ایشون میاد بیرون خیلی دوستون دارمممم😍😍😍😍😍

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهه کارآمدسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه کارآمد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه کارآمد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه کارآمد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه کارآمد چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه کارآمد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه کارآمد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه کارآمد کجا است؟
دکتر الهه کارآمد 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهه کارآمد را ببینید.
+
آیا دکتر الهه کارآمد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه کارآمد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه کارآمد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه کارآمد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه کارآمد چه زمانی است؟
دکتر الهه کارآمد از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه کارآمد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه کارآمد چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر الهه کارآمد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه کارآمد 5 از 5 است.

درباره دکتر الهه کارآمددکتر الهه کارآمد dr elahe karamad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر الهه کارآمد در کرمان، نبش جهاد 8 .طبقه 4 واحد 5 ساختمان نیکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه کارآمد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023400210-03432451170 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه کارآمد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه کارآمد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه کارآمد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه کارآمد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه کارآمد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.