دکتر مهدی میرزایی

دکتر مهدی میرزایی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی زیبایی صورت
کرمان
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

کد نظام پزشکی

25297

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی متخصص، کنار مجتمع خاتم الانبیا طبقه سوم

تلفن:03432441161

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب
ملاحظات

بیمارهای تغذیه از ساعت 19:30 به بعد ویزیت میشوند

بیماران عزیز ساعت ویزیت در مطب نسبت به تعداد بیماران متغیر می باشد.

دکتر مهدی میرزایی
دکتر مهدی میرزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی میرزایی کجا است؟
دکترمهدی میرزایی مطب چهارراه طهماسب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی میرزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی میرزایی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی میرزایی چه زمانی است؟
دکتر مهدی میرزایی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی میرزایی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر مهدی میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی میرزاییدکترمهدی میرزایی dr mehdi mirzaee از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر مهدی میرزایی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی متخصص، کنار مجتمع خاتم الانبیا طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432441161 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی میرزایی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.