دکتر سعدالله صمدی

دکتر سعدالله صمدی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک
کرمان
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

19471

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری بعد از سه راه هوا نیروز سمت چپ برج اول طبقه 7 واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعدالله صمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعدالله صمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جمهوری
دکتر سعدالله صمدی
دکتر سعدالله صمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعدالله صمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعدالله صمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعدالله صمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعدالله صمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعدالله صمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعدالله صمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعدالله صمدی کجا است؟
دکترسعدالله صمدی مطب بلوار جمهوری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعدالله صمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعدالله صمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعدالله صمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعدالله صمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعدالله صمدی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعدالله صمدی چه زمانی است؟
دکتر سعدالله صمدی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعدالله صمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعدالله صمدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سعدالله صمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعدالله صمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعدالله صمدیدکترسعدالله صمدی dr saadollah samadi از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر سعدالله صمدی در کرمان، بلوار جمهوری بعد از سه راه هوا نیروز سمت چپ برج اول طبقه 7 واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعدالله صمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432658315 , 09131410129 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعدالله صمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعدالله صمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعدالله صمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعدالله صمدی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعدالله صمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.