دکتر مینا نجارزاده

دکتر مینا نجارزاده

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت

اصفهان

کد نظام پزشکی

112222
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، آمادگاه، روبه روی داروخانه ساختمان اطباء، طبقه 2

تلفن:09388835472

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا نجارزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا نجارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

قاسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالی و با تجربه

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر نجارزاده بسیار با اخلاق وبا حوصله هستن همینطور کارشون عالی وحرف نداره

سودابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بی نظیر از همه لحاظ 🌹🌹🌹خدا خیرش بده

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک فوق العاده ای هستند و باحوصله

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با حوصله بودن وبه خوبی معاینه کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مینا نجارزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا نجارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا نجارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا نجارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا نجارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا نجارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا نجارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا نجارزاده کجا است؟
دکتر مینا نجارزاده 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینا نجارزاده را ببینید.
+
آیا دکتر مینا نجارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا نجارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا نجارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا نجارزاده متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا نجارزاده چه زمانی است؟
دکتر مینا نجارزاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا نجارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا نجارزاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مینا نجارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا نجارزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مینا نجارزادهدکتر مینا نجارزاده dr mina najarzadeh از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر مینا نجارزاده در اصفهان، آمادگاه، روبه روی داروخانه ساختمان اطباء، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا نجارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09388835472 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا نجارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا نجارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا نجارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا نجارزاده متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا نجارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.