دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی

دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ اطفال و پیوند کلیه
کرمان
%۹۷
پیشنهاد(از ۶۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۱۲۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی تخصصی خاتم الانبیاء، جنب داروخانه آزادی طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • سینا
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • مجتمع فولاد مبارکه
 • بانک صادرات
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶۵ کاربر)

%۹۷
۶۳ کاربر از ۶۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی
دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن دهقانی فیروزآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی کجا است؟
دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی چقدر است؟
تا کنون 65 نفر به دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی

دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی dr mohammad hassan dehghani firoz abadi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی تخصصی خاتم الانبیاء، جنب داروخانه آزادی طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09333527658-03432451807 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن دهقانی فیروزآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.