دکتر سید جلال الدین جلالی

دکتر سید جلال الدین جلالی

تخصص چشم پزشکی

کرمان

کد نظام پزشکی

16566
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه دوم

تلفن:03432449766

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید جلال الدین جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جلال الدین جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوب با تجربه و با حوصله و باسواد هستند. حدود ۲۰ سال پزشک بنده هستند.

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

۱۵ سال دکترم آقای دکتر جلالی هستن و بسیار راضی ام

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با تجربه و خوبی هستن

ونداد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دقیق وخوش برخوردوتشخیص درست

فاطمه سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باتجربه وخوش اخلاق ومتبهر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید جلال الدین جلالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جلال الدین جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جلال الدین جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جلال الدین جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جلال الدین جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جلال الدین جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال الدین جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جلال الدین جلالی کجا است؟
دکتر سید جلال الدین جلالی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جلال الدین جلالی را ببینید.
+
آیا دکتر سید جلال الدین جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال الدین جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جلال الدین جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جلال الدین جلالی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جلال الدین جلالی چه زمانی است؟
دکتر سید جلال الدین جلالی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال الدین جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جلال الدین جلالی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر سید جلال الدین جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جلال الدین جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید جلال الدین جلالیدکتر سید جلال الدین جلالی dr seyed jalaluddin jalali از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر سید جلال الدین جلالی در کرمان، چهارراه طهماسب، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جلال الدین جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432449766 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جلال الدین جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جلال الدین جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جلال الدین جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جلال الدین جلالی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جلال الدین جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.