%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی تخصص در زمینه رژیم درمانی در بیماری ها

درمان دیابت، فشار خون، قلبی، کلیوی، رشد کودکان ، بارداری ، شیردهی، روماتیسم، لوپوس، ام اس،

در مطب بررسی ترکیب بدن از نظر میزان چربی، عضله، آب بدن، ویتامین ها و املاح انجام می شود

کد نظام پزشکی

ت۴۰۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه اول، واحد 19

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سحر فلاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سحر فلاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۵ کاربر)

%۱۰۰
۲۵ کاربر از ۲۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با سحر فلاحی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با سحر فلاحی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

سحر فلاحی
سحر فلاحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سحر فلاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر فلاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سحر فلاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سحر فلاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر فلاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سحر فلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سحر فلاحی کجا است؟
دکتر سحر فلاحی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سحر فلاحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سحر فلاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر فلاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سحر فلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر فلاحی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سحر فلاحی چه زمانی است؟
دکتر سحر فلاحی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سحر فلاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سحر فلاحی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به سحر فلاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سحر فلاحی 5 از 5 است.

درباره سحر فلاحیسحر فلاحی sahar fallahi از دکترهای متخصص تخصص تغذیه کرمان هستند. مطب سحر فلاحی در کرمان، چهارراه طهماسب، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه اول، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سحر فلاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432435004 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سحر فلاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سحر فلاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سحر فلاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سحر فلاحی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سحر فلاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.