%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اسپیرومتری

کد نظام پزشکی

93439

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع پزشکی هاشمی، طبقه 4، واحد 404

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رسول حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رسول حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان حسنی
دکتر سید رسول حسینی
دکتر سید رسول حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رسول حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رسول حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رسول حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رسول حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رسول حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رسول حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رسول حسینی کجا است؟
دکترسید رسول حسینی مطب خیابان حسنی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید رسول حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید رسول حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رسول حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رسول حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رسول حسینی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رسول حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید رسول حسینی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رسول حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رسول حسینی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر سید رسول حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رسول حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید رسول حسینیدکترسید رسول حسینی dr seyyed rasol hoseini از دکترهای متخصص داخلی ارومیه هستند. مطب دکتر سید رسول حسینی در ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع پزشکی هاشمی، طبقه 4، واحد 404 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رسول حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09923444229 , 04433435566 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رسول حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رسول حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رسول حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رسول حسینی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رسول حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.