دکتر مقصود صفرپور

دکتر مقصود صفرپور

تخصص ارتوپدی

تبریز
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی ارتوپدی و شکستگی

عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران

در مطب تعویض مفصل، پیوند تاندون و عصب، جراح آرتروسکوپیک زانو، جراحی مادرزادی کودکان انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شمس، بیمارستان سینا، بیمارستان اسدآبادی

آدرس سایت: www.safarpour-md.ir

کد نظام پزشکی

116909

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، ساختمان برج آذربایجان، طبقه 7، واحد 7

تلفن:04135572037

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مقصود صفرپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مقصود صفرپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور جدید

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مقصود صفرپور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مقصود صفرپور
دکتر مقصود صفرپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مقصود صفرپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مقصود صفرپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مقصود صفرپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مقصود صفرپور چقدر است؟
هزینه ویزیت مقصود صفرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مقصود صفرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مقصود صفرپور کجا است؟
دکترمقصود صفرپور مطب خیابان 17 شهریور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مقصود صفرپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مقصود صفرپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مقصود صفرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مقصود صفرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مقصود صفرپور متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مقصود صفرپور چه زمانی است؟
دکتر مقصود صفرپور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مقصود صفرپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مقصود صفرپور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مقصود صفرپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مقصود صفرپور 5 از 5 است.

درباره دکتر مقصود صفرپوردکترمقصود صفرپور dr maghsod safarpor از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر مقصود صفرپور در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، ساختمان برج آذربایجان، طبقه 7، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مقصود صفرپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135572037 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مقصود صفرپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مقصود صفرپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مقصود صفرپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مقصود صفرپور متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مقصود صفرپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.