دکتر ابوالقاسم عدالت

دکتر ابوالقاسم عدالت

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح پلاستیک بینی و صورت

متخصص جراحی گوش، حلق و بینی- حنجره

سر و گردن و تیروئید

کد نظام پزشکی

19421

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، ساختمان پزشکان بیمارستان آتیه، طبقه 3

تلفن:02188367370

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالقاسم عدالت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالقاسم عدالت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
دکتر ابوالقاسم عدالت
دکتر ابوالقاسم عدالت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالقاسم عدالت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالقاسم عدالت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم عدالت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم عدالت چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالقاسم عدالت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم عدالت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالقاسم عدالت کجا است؟
دکترابوالقاسم عدالت مطب شهرک غرب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالقاسم عدالت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالقاسم عدالت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم عدالت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالقاسم عدالت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالقاسم عدالت متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالقاسم عدالت چه زمانی است؟
دکتر ابوالقاسم عدالت از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم عدالت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالقاسم عدالت چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر ابوالقاسم عدالت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالقاسم عدالت 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالقاسم عدالتدکترابوالقاسم عدالت dr abolghasem edalat از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر ابوالقاسم عدالت در تهران، شهرک غرب، ساختمان پزشکان بیمارستان آتیه، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالقاسم عدالت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188367370 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالقاسم عدالت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالقاسم عدالت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالقاسم عدالت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالقاسم عدالت متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالقاسم عدالت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.