دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

تخصص گوش، حلق و بینی

کرج - تهران
%97
پیشنهاد(از 31 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، سروگردن

جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت

جراحی پیشرفته آندوسکوپی بینی و سینوس

عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران

کد نظام پزشکی

85643

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

هشتگرد، خیابان امام، روبروی پاساژ خاموشی، ساختمان معدنی (آزمایشگاه مهر)

تلفن:02644220042

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بوستان نهم، پلاک 117، طبقه 4، واحد 12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل صادقی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل صادقی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%97
30 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هشتگرد
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مطب پاسداران
دکتر ابوالفضل صادقی نژاد
دکتر ابوالفضل صادقی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل صادقی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل صادقی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل صادقی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل صادقی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل صادقی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل صادقی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل صادقی نژاد کجا است؟
دکترابوالفضل صادقی نژاد مطب هشتگرد و مطب پاسداران مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالفضل صادقی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل صادقی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل صادقی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل صادقی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل صادقی نژاد متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل صادقی نژاد چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل صادقی نژاد از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل صادقی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل صادقی نژاد چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر ابوالفضل صادقی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل صادقی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل صادقی نژاددکترابوالفضل صادقی نژاد dr abolfazl sadeghinezhad از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرج هستند. مطب دکتر ابوالفضل صادقی نژاد در هشتگرد، خیابان امام، روبروی پاساژ خاموشی، ساختمان معدنی (آزمایشگاه مهر) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل صادقی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644220042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل صادقی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل صادقی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل صادقی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل صادقی نژاد متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل صادقی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.