دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مریم هوشمند عباسی

دکتر مریم هوشمند عباسی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرج

کد نظام پزشکی

120086
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

رتبه برتر برد تخصصی

مشاوره- روان درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

کرج، هشتگرد، بلوار امام، روبروی نظام وظیفه، کوچه خیبر، ساختمان پردیس، طبقه 1

تلفن:02644224167

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم هوشمند عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم هوشمند عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من نتونستم مطب برم. اما قبلا خانم دکتر هوشمند رو می‌شناختم و بنظرم از لحاظ اخلاق روانکاوی و دارو درمانی بهترین روانپزشک برای بیماران اعصاب و روان هستند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اخلاق عالی و اطلاعات پزشکیشون فوق العاده بالا بود .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم هوشمند عباسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هشتگرد
کرج - کرج، هشتگرد، بلوار امام، روبروی نظام وظیفه، کوچه خیبر، ساختمان پردیس، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم هوشمند عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم هوشمند عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم هوشمند عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم هوشمند عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم هوشمند عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم هوشمند عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم هوشمند عباسی کجا است؟
دکتر مریم هوشمند عباسی 1 مطب در مطب هشتگرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم هوشمند عباسی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم هوشمند عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم هوشمند عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم هوشمند عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم هوشمند عباسی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم هوشمند عباسی چه زمانی است؟
دکتر مریم هوشمند عباسی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم هوشمند عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم هوشمند عباسی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم هوشمند عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم هوشمند عباسی 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم هوشمند عباسی


دکتر مریم هوشمند عباسی dr maryam hoshmand abbasi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرج هستند. مطب دکتر مریم هوشمند عباسی در کرج، هشتگرد، بلوار امام، روبروی نظام وظیفه، کوچه خیبر، ساختمان پردیس، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم هوشمند عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644224167 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم هوشمند عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم هوشمند عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم هوشمند عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم هوشمند عباسی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم هوشمند عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.