دکتر افشین حشمتی

دکتر افشین حشمتی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

کرمان

کد نظام پزشکی

42556
%79
پیشنهاد(از 19 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر افشین حشمتی از متخصصان ارتوپدی در شهر کرمان هستند. مطب دکتر افشین حشمتی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیا، طبقه ۳ واقع شده است. برای تماس با مطب دکتر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09225701872-03432444893 استفاده کنید. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. در مطب دکتر افشین حشمتی امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه امکان‌پذیر است و همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم فراهم است. با اجرایی شدن قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، صدور نسخه الکترونیک هم توسط دکتر افشین حشمتی انجام می‌شود. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افشین حشمتی ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به ۳ روش نوبت‌دهی حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۸۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب اباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیا، طبقه ۳

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افشین حشمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افشین حشمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%79
15 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

قراردین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به جرائت میتونم بگم یکی از بهترین دکترهای ارتوپدی تو ایرانن فقط کرمان بلکه ایران. من تصادف کردم استخون پام تقربیا تیکه تیکه شده بود الان چهار سال هست میگذره من میتونم کار کنم قشنگ راه برم حتی فوتبال بازی کنم

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فعلا تحت درمان هستم عمر با عزت

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی بودند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بادقت وخوش اخلاق البته بار اولمه نتایج درمان رو هنوز تجربه نکردم

علی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب نبودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر افشین حشمتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افشین حشمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افشین حشمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افشین حشمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افشین حشمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت افشین حشمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین حشمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افشین حشمتی کجا است؟
دکتر افشین حشمتی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب اباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر افشین حشمتی را ببینید.
+
آیا دکتر افشین حشمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افشین حشمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افشین حشمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افشین حشمتی متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افشین حشمتی چه زمانی است؟
دکتر افشین حشمتی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین حشمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افشین حشمتی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر افشین حشمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افشین حشمتی 4 از 5 است.

درباره دکتر افشین حشمتیدکتر افشین حشمتی dr afshin heshmati از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر افشین حشمتی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیا، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افشین حشمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09225701872-03432444893 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افشین حشمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افشین حشمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افشین حشمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افشین حشمتی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افشین حشمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.