%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۳۳۵۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان بهشتی

آدرس:

کرمان، خیابان بهشتی، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسن حسینی هوشیار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسن حسینی هوشیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۱۰۰
۲۱ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
  • ۰-۱۵ دقیقه
    ۱۰ نفر
  • ۱۵-۴۵ دقیقه
    ۴ نفر
  • ۴۵-۹۰ دقیقه
    ۵ نفر
  • بیش از ۹۰ دقیقه
    ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بهشتی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید حسن حسینی هوشیار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید حسن حسینی هوشیار
دکتر سید حسن حسینی هوشیار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسن حسینی هوشیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسن حسینی هوشیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن حسینی هوشیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسن حسینی هوشیار چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسن حسینی هوشیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن حسینی هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسن حسینی هوشیار کجا است؟
دکتر سید حسن حسینی هوشیار 1 مطب در مطب خیابان بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حسن حسینی هوشیار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسن حسینی هوشیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن حسینی هوشیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسن حسینی هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسن حسینی هوشیار متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسن حسینی هوشیار چه زمانی است؟
دکتر سید حسن حسینی هوشیار از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن حسینی هوشیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسن حسینی هوشیار چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر سید حسن حسینی هوشیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسن حسینی هوشیار 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسن حسینی هوشیاردکتر سید حسن حسینی هوشیار dr seyyed hasan hosseini hoshiyar از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر سید حسن حسینی هوشیار در کرمان، خیابان بهشتی، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسن حسینی هوشیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09021414092-03432457259 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسن حسینی هوشیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسن حسینی هوشیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسن حسینی هوشیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسن حسینی هوشیار تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسن حسینی هوشیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.