%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۳۳۱۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب، بلوار جهاد، بین کوچه 1و3، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۴ کاربر)

%۱۰۰
۴۴ کاربر از ۴۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جهاد
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه یزدی یحیی آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی کجا است؟
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی از روز سه شنبه 19 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادیدکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی dr farzaneh yazdi yahyaabadi از دکترهای متخصص تخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در کرمان، چهارراه طهماسب، بلوار جهاد، بین کوچه 1و3، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432224537 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.