دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی

دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی

تخصص داخلی

فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

کرمان

کد نظام پزشکی

103312
%99
پیشنهاد(از 175 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه ، حدفاصل کوچه شماره 9 و خیایان زهره کرمانی ، ساختمان افلاطونیان طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 175 کاربر)

%99
172 کاربر از 175 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  38 نفر
 • 15-45 دقیقه
  57 نفر
 • 45-90 دقیقه
  44 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  36 نفر

نظرات

شهرزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر فوق العاده باسواد و باحوصله هستن ولی معطلی برای ویزیت خیلی فاجعه هست.هر دفعه بین 2 الی 3 ساعت باید در اتاق انتظار معطل باشید

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار باسواد و باتجربه هستند و با صبر و حوصله بیماران را ویزیت می کنند.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی هستند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی هستند از نحوه برخورد و کار ایشان راضی هستم

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی
نوبت مطب خیابان امام جمعه
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان امام جمعه ، حدفاصل کوچه شماره 9 و خیایان زهره کرمانی ، ساختمان افلاطونیان طبقه 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه یزدی یحیی آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی کجا است؟
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی چقدر است؟
تا کنون 175 نفر به دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادیدکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی dr farzaneh yazdi yahyaabadi از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی در کرمان، خیابان امام جمعه ، حدفاصل کوچه شماره 9 و خیایان زهره کرمانی ، ساختمان افلاطونیان طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09391714993 - 03432454833 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه یزدی یحیی آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.