%99
پیشنهاد(از 236 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب کارگر

آدرس:

تهران، کارگر شمالی، بعد از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 79 ،طبقه 5(ساختمان جامی)

تلفن:02188350755

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی وجدانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی وجدانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 236 کاربر)

%99
232 کاربر از 236 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  43 نفر
 • 15-45 دقیقه
  63 نفر
 • 45-90 دقیقه
  57 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  73 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دقیق به صحبت بیمار گوش میدادن و تشخیصشون خوب بود

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش برخورد و خونگرم ان شاءالله پایدار باشن آقای دکتر در صورت امکان برای دریافت ویزیت از افراد ضعیف و کم درآمد تدبیر داشته باشید

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر کاربلدی هستند بسیار باسواد هستند خداحفظشون کنه

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر بسیار خوش برخورد بودن . با مشاهده آزمایش و mri بنده ، خیلی زود تشخیص دقیق دادند و برای درمان راهنماییهای لازم را فرمودند. خدا به ایشان خیر دنیا و آخرت عطا کند. ایشان واقعا سرمایه کشورند.

اریان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی وجدانیان
نوبت مطب کارگر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، کارگر شمالی، بعد از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 79 ،طبقه 5(ساختمان جامی)
اولین نوبت خالی: شنبه 15 مهر ساعت 16:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی وجدانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی وجدانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی وجدانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی وجدانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی وجدانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی وجدانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی وجدانیان کجا است؟
دکتر مهدی وجدانیان 1 مطب در مطب کارگر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی وجدانیان را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی وجدانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی وجدانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی وجدانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی وجدانیان متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی وجدانیان چه زمانی است؟
دکتر مهدی وجدانیان از روز شنبه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی وجدانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی وجدانیان چقدر است؟
تا کنون 236 نفر به دکتر مهدی وجدانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی وجدانیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی وجدانیاندکتر مهدی وجدانیان dr mehdi vejdanian از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مهدی وجدانیان در تهران، کارگر شمالی، بعد از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 79 ،طبقه 5(ساختمان جامی) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی وجدانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188350755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی وجدانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی وجدانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی وجدانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی وجدانیان متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی وجدانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.