دکتر عبداله انصاری

دکتر عبداله انصاری

تخصص گوش، حلق و بینی

برازجان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۵۸۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب برق

آدرس:

برازجان، خیابان برق، ساختمان دی، واحد 33

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبداله انصاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبداله انصاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب برق

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر عبداله انصاری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر عبداله انصاری
دکتر عبداله انصاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبداله انصاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبداله انصاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبداله انصاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبداله انصاری چقدر است؟
هزینه ویزیت عبداله انصاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله انصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبداله انصاری کجا است؟
دکتر عبداله انصاری 1 مطب در مطب برق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبداله انصاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبداله انصاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله انصاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبداله انصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبداله انصاری متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبداله انصاری چه زمانی است؟
دکتر عبداله انصاری از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله انصاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبداله انصاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عبداله انصاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبداله انصاری 5 از 5 است.

درباره دکتر عبداله انصاریدکتر عبداله انصاری dr abdollah ansari از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی برازجان هستند. مطب دکتر عبداله انصاری در برازجان، خیابان برق، ساختمان دی، واحد 33 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبداله انصاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07734228874 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبداله انصاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبداله انصاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبداله انصاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبداله انصاری تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبداله انصاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.