دکتر ساناز صامتی

دکتر ساناز صامتی

تخصص قلب و عروق

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

عالی نسب، ولیعصر

دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نوار قلبی، داپلر، تست ورزش

کد نظام پزشکی

۶۴۳۲۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 1، واحد F

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ساناز صامتی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر ساناز صامتی
دکتر ساناز صامتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساناز صامتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز صامتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساناز صامتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساناز صامتی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز صامتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز صامتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساناز صامتی کجا است؟
دکتر ساناز صامتی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساناز صامتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساناز صامتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز صامتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساناز صامتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز صامتی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساناز صامتی چه زمانی است؟
دکتر ساناز صامتی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز صامتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساناز صامتی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ساناز صامتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساناز صامتی 5 از 5 است.

درباره دکتر ساناز صامتی

دکتر ساناز صامتی dr sanaz sameti از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر ساناز صامتی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 1، واحد F واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساناز صامتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135570711-04135570710 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساناز صامتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساناز صامتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساناز صامتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساناز صامتی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساناز صامتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.