دکتر فریده نوشاد

دکتر فریده نوشاد

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تبریز

کد نظام پزشکی

53228

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نوار مغزی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 3

تلفن:04135548980

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده نوشاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریده نوشاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده نوشاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده نوشاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده نوشاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده نوشاد چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده نوشاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نوشاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده نوشاد کجا است؟
دکتر فریده نوشاد 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده نوشاد را ببینید.
+
آیا دکتر فریده نوشاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نوشاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده نوشاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده نوشاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده نوشاد چه زمانی است؟
دکتر فریده نوشاد از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده نوشاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده نوشاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریده نوشاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده نوشاد 0 از 5 است.
درباره دکتر فریده نوشاد


دکتر فریده نوشاد dr farideh nooshad از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر فریده نوشاد در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده نوشاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135548980 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده نوشاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده نوشاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده نوشاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده نوشاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده نوشاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.