دکتر احمد میردامادی

دکتر احمد میردامادی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
اصفهان

کد نظام پزشکی

54548
%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

دانشیار دانشکده پزشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، تقاطع باغ گلدیس، مجتمع گلدیس، ورودی 2

تلفن:03132238028

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد میردامادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد میردامادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار عالی هستن

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک حاذق وبسیار باشخصیت وتشخیص درست وبرخورد بشدت خوب و عالی و همراه مریض بودن وگوش دادن کامل وباحوصله به وضعیت مریض ...دکتر میردامادی یکی از بهترین عالی ترین وبزرگ ترین پزشک های اصفهان ایران و اروپا هستن من خیلی خیلی از دکتر میردامادی ممنونم ...

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک با اخلاق وحاذق

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با حوصله و دقیق به توضیحات بیمار گوش میکنند و به سوالات پاسخ کامل میدهند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد میردامادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد میردامادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد میردامادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد میردامادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد میردامادی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد میردامادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میردامادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد میردامادی کجا است؟
دکتر احمد میردامادی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد میردامادی را ببینید.
+
آیا دکتر احمد میردامادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میردامادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد میردامادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد میردامادی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد میردامادی چه زمانی است؟
دکتر احمد میردامادی از روز چهارشنبه 2 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میردامادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد میردامادی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر احمد میردامادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد میردامادی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد میردامادیدکتر احمد میردامادی dr ahmad mirdamadi از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر احمد میردامادی در اصفهان، خیابان آمادگاه، تقاطع باغ گلدیس، مجتمع گلدیس، ورودی 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد میردامادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132238028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد میردامادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد میردامادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد میردامادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد میردامادی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد میردامادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.