دکتر احمد میردامادی

دکتر احمد میردامادی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دانشیار دانشکده پزشکی

کد نظام پزشکی

۵۴۵۴۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، تقاطع باغ گلدیس، مجتمع گلدیس، ورودی 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد میردامادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد میردامادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید، نوبت های اینترنتی فقط مربوط به ویزیت پزشک می باشد. نوبت های اینترنتی برای اکو نمیباشد ،لطفا برای اکو با مطب تماس بگیرید.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد.

دکتر احمد میردامادی
دکتر احمد میردامادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد میردامادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد میردامادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد میردامادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد میردامادی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد میردامادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میردامادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد میردامادی کجا است؟
دکتر احمد میردامادی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد میردامادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد میردامادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میردامادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد میردامادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد میردامادی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد میردامادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد میردامادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میردامادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد میردامادی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر احمد میردامادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد میردامادی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد میردامادیدکتر احمد میردامادی dr ahmad mirdamadi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر احمد میردامادی در اصفهان، خیابان آمادگاه، تقاطع باغ گلدیس، مجتمع گلدیس، ورودی 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد میردامادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132238028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد میردامادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد میردامادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد میردامادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد میردامادی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد میردامادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.