دکتر علیرضا شاهسونی

دکتر علیرضا شاهسونی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ فوق تخصصی بالون انژیوپلاستی و استنت
کرمان
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

60595

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد،خیابان شریعتی- ساختمان پزشکان مختصص، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا شاهسونی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا شاهسونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا شاهسونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا شاهسونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا شاهسونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا شاهسونی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا شاهسونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شاهسونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا شاهسونی کجا است؟
دکترعلیرضا شاهسونی مطب چهارراه طهماسب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا شاهسونی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا شاهسونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شاهسونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا شاهسونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا شاهسونی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا شاهسونی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا شاهسونی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شاهسونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا شاهسونی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر علیرضا شاهسونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا شاهسونی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا شاهسونیدکترعلیرضا شاهسونی dr alireza shah savani از دکترهای متخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر علیرضا شاهسونی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد،خیابان شریعتی- ساختمان پزشکان مختصص، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا شاهسونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09164897405-03432455553 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا شاهسونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا شاهسونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا شاهسونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا شاهسونی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا شاهسونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.