دکتر سیمین دخت حبیب زاده

دکتر سیمین دخت حبیب زاده

تخصص داخلی

فوق تخصص بیماری های کلیه، فشار خون، دیالیز و پیوند کلیه
کرمان
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

29693

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرمان، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه 1

تلفن:03432443633

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیمین دخت حبیب زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیمین دخت حبیب زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید بهشتی
دکتر سیمین دخت حبیب زاده
دکتر سیمین دخت حبیب زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمین دخت حبیب زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمین دخت حبیب زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمین دخت حبیب زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیمین دخت حبیب زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمین دخت حبیب زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین دخت حبیب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیمین دخت حبیب زاده کجا است؟
دکترسیمین دخت حبیب زاده مطب خیابان شهید بهشتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیمین دخت حبیب زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیمین دخت حبیب زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین دخت حبیب زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیمین دخت حبیب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمین دخت حبیب زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمین دخت حبیب زاده چه زمانی است؟
دکتر سیمین دخت حبیب زاده از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین دخت حبیب زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمین دخت حبیب زاده چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سیمین دخت حبیب زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمین دخت حبیب زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سیمین دخت حبیب زادهدکترسیمین دخت حبیب زاده dr simindokht habibzadeh از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر سیمین دخت حبیب زاده در کرمان، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمین دخت حبیب زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432443633 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمین دخت حبیب زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمین دخت حبیب زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمین دخت حبیب زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمین دخت حبیب زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمین دخت حبیب زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.