%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص قلب و عروق- فلوشیپ آنژیوپلاستی 

اکوکاردیوگرافی- آنژیوگرافی - بالون آنژیوپلاستی

کد نظام پزشکی

42777

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین زهره‌ ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین زهره‌ ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
دکتر امیرحسین زهره‌ ای
دکتر امیرحسین زهره‌ ای

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین زهره‌ ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین زهره‌ ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین زهره‌ ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین زهره‌ ای چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین زهره‌ ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای کجا است؟
دکترامیرحسین زهره‌ ای مطب شهرک غرب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین زهره‌ ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین زهره‌ ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین زهره‌ ای متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین زهره‌ ای چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین زهره‌ ای تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین زهره‌ ای چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر امیرحسین زهره‌ ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین زهره‌ ای 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین زهره‌ ایدکترامیرحسین زهره‌ ای dr amir hosein zohrei از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023227016-02188570609 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین زهره‌ ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین زهره‌ ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین زهره‌ ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین زهره‌ ای متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین زهره‌ ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.