%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص قلب و عروق- فلوشیپ آنژیوپلاستی 

اکوکاردیوگرافی- آنژیوگرافی - بالون آنژیوپلاستی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین زهره‌ ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین زهره‌ ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد صادق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

نزدیک پنج سال است که بیمار تحت نظر ایشان هستم، در این مدت ایشان را دانشمندی شریف و متعهد به اخلاق حرفه ای دیدم که با دانش تخصصی و توانایی علمی فوق العاده ای که دارند با رعایت حقوق بیمار و بدون نگاه منفعت طلبانه ، درمان و کنترل سلامت بیمار با حداقل هزینه و حداکثر اثربخشی را مد نظر دارند ، با انسانیت قابل احترام و به معنای واقعی پزشکی قابل و انسانی شرافتمند واقعی.

صابر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دانش بالای ایشون و صرف وقت برای بیمارشون

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

رسیدگی خوب واحترام لازم به بیماروشناخت از وقتیکه به بیماراختصاص میدهند

هنگامه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بود اقای دکتر با حوصله وقت گذاشتن و توضیح دادن و توضیحات ما و سوالات رو هم خوب گوش دادن و کامل جواب دادن ازشون ممنون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیرحسین زهره‌ ای
نوبت مطب شهرک غرب
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین زهره‌ ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین زهره‌ ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین زهره‌ ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین زهره‌ ای چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین زهره‌ ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای کجا است؟
دکتر امیرحسین زهره‌ ای 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین زهره‌ ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین زهره‌ ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین زهره‌ ای متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین زهره‌ ای چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین زهره‌ ای تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین زهره‌ ای چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر امیرحسین زهره‌ ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین زهره‌ ای 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین زهره‌ ایدکتر امیرحسین زهره‌ ای dr amir hosein zohrei از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023227016-02188570609 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین زهره‌ ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین زهره‌ ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین زهره‌ ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین زهره‌ ای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین زهره‌ ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.