درباره‌ی پزشک

متخصص اعصاب و روان- روانپزشک

روانکاو و زوج درمانگر

کد نظام پزشکی

115221

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش کوچه گلسار (جنب کافه لانجین)، پلاک 34، واحد7، طبقه 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا یزدانی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
دکتر سمیرا یزدانی نژاد
دکتر سمیرا یزدانی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا یزدانی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا یزدانی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا یزدانی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا یزدانی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا یزدانی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا یزدانی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا یزدانی نژاد کجا است؟
دکترسمیرا یزدانی نژاد مطب شهرک غرب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیرا یزدانی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا یزدانی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا یزدانی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا یزدانی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا یزدانی نژاد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا یزدانی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا یزدانی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا یزدانی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا یزدانی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمیرا یزدانی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا یزدانی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا یزدانی نژاددکترسمیرا یزدانی نژاد dr samira yazdaninezhad از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سمیرا یزدانی نژاد در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش کوچه گلسار (جنب کافه لانجین)، پلاک 34، واحد7، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا یزدانی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122372978-02188370275 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا یزدانی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا یزدانی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا یزدانی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا یزدانی نژاد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا یزدانی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.