دکتر علی اصغر وحیدی

دکتر علی اصغر وحیدی

کد نظام پزشکی: 25324
5 (34 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
737 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علی اصغر وحیدی

مطب چهارراه طهماسب
آدرس: کرمان - کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی مختصص
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 16:10

آدرس مطب دکتر علی اصغر وحیدی

مطب چهارراه طهماسب
آدرس:
کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی مختصص

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر علی اصغر وحیدی

بیمه تامین اجتماعی
بیمه کارمندان دولت
بیمه نیروهای مسلح

نظرات درباره دکتر علی اصغر وحیدی

5
از 34 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سهراب(1403/03/06)
نوبت دهی مطب
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: حالت تهوع پسرم
کاربر دکترتو(1403/02/09)
(1403/02/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
آقای دکتر فوق العاده باتجربه و مهربان و دلسوزند وبه هیچ عنوان داروی الکی نمیدن برخلاف خیلی از دکترها که دارو زیاد میدن و واقعا هر زمان مراجعه کردم نتیجه گرفتم خدا ازشون راضی باشه
هومن(1403/01/12)
نوبت دهی مطب
(1403/01/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خوب دلسوز مهربان.
فایزه(1402/12/03)
نوبت دهی مطب
(1402/12/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی بودن
عارفه(1402/12/03)
نوبت دهی مطب
(1402/12/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام و عرض ادب ایشان بهترین برخورد را با ما داشتند، چون من نوبت آخر بودم و سر ساعت نتونستم برسم ،تلفنی از ایشان خواهش کردم چند دقیقه ای بمونن و تعطیل نکنن ،و دکتر با کمال مهربونی و محبت درخواست بنده رو پذیرفتن و حدود نیم ساعت صبر کردن تا من برسم..بسیار از ایشون متشکرم.🙏
فاطمه(1402/11/15)
نوبت دهی مطب
(1402/11/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر باتجربه با حوصله هستند.

سوالات متداول راجع به دکتر علی اصغر وحیدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر وحیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر وحیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر وحیدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر وحیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر وحیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر وحیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علی اصغر وحیدی کجا است؟
دکتر علی اصغر وحیدی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر وحیدی را ببینید.
آیا دکتر علی اصغر وحیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر وحیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علی اصغر وحیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر وحیدی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر وحیدی چه زمانی است؟
دکتر علی اصغر وحیدی از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر وحیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر وحیدی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر علی اصغر وحیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر وحیدی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علی اصغر وحیدیدکتر علی اصغر وحیدی dr ali asghar vahidi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر علی اصغر وحیدی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع پزشکی مختصص واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر وحیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432445562 , 03432444378 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر وحیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر وحیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر وحیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر وحیدی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر وحیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.